Informacje o naszej firmie

Nasza firma

Szczegółowe informacje

Wszystko co chcecie wiedzieć o naszej firmie

O nas
Od 1990 roku oferujemy usługi w zakresie montażu domofonów cyfrowych i unifonów analogowych w mieszkaniach oraz central domofonowych i wideodomofonowych w budynkach wielorodzinnych oraz domkach jednorodzinnych. Zajmujemy się także wymianą centralek i innych urządzeń. Prowadzimy profesjonalny serwis, w który zajmuje się konserwacja zainstalowanych urządzeń oraz przeprowadzaniem napraw domofonów niemal wszystkich marek. Od lat współpracujemy z takimi firmami jak Cyfral, Laskomex, Genway, Urmet. Pracujemy na obiektach mieszkaniowych w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej, Stargardzkiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego i Wspólnot Mieszkaniowych w Stargardzie i Goleniowie. W wyniku wieloletniej współpracy z jedną z czołowych w Polsce firm produkującą domofony – firmą Cyfral, otrzymaliśmy od niej certyfikat autoryzowanego instalatora oraz list referencyjny. Otrzymaliśmy również listy referencyjne od Spółdzielni Mieszkaniowej w Stargardzie oraz Stargardzkiego TBS.

Witaj na naszej stronie!

Domofony Stargard to firma specjalizująca się w profesjonalnym montażu domofonów oraz wideodomofonów. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, dlatego zajmujemy się również serwisem i konserwacją domofonów. Klientom gwarantujmy fachowe doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań, które będą w pełni dostosowane do ich potrzeb. Wybierając naszą firmę, zyskują Państwo pewność sprawnej realizacji zleceń. Nasza oferta obejmuje bogaty wybór urządzeń od unifonów cyfral po domofony wielożyłowe. Działamy na terenie Stargardu, jak i okolicznych miejscowości np.: Goleniów, Nowogard itp. Korzystamy głównie z najnowszych rozwiązań i produktów renomowanych producentów takich jak Cyfral, Urmet, Laskomex czy Genway. Oczywiście wszystko zależy od klienta i to on głównie decyduje o tym, jaki system zostanie zastosowany u niego – jesteśmy elastyczni.
Obsługujemy głównie większych klientów typu Spółdzielnie Mieszkaniowe czy Wspólnoty, w miarę możliwości staramy się również przedstawiać naszą ofertę dla mieszkańców budownictwa jednorodzinnego. Wszystko jest kwestią uzgodnienia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu domofonów cyfrowych i unifonów analogowych. Zapewniamy nie tylko fachową instalację urządzeń, ale również zajmujmy się ich konserwacją. Zatrudnieni w naszym serwisie specjaliści, oferują naprawy domofonów dowolnego typu. Jeśli Twój sprzęt przestał działać, koniecznie skontaktuj się z nami. W dziale „Kontakt„, jak i w stopce strony, znajdują się wszelkie potrzebne informacje. Zapraszamy i służymy pomocą w doradztwie i wyborze odpowiedniego systemu dla Ciebie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
  • Dane kontaktowe
  • Domofony Stargard
  • ul.Klasztorna 2/U3
  • 73-110 Stargard, NIP:8541102532
  • E-mail : andrzej.andralojc@gmail.com
  • Telefon : 601 576 238
Copyright@Visual Technologies 2005 - 2019